| Roxuts_Ureniuc_1995 a întrebat:

Bună TPU!

Aş vrea să'mi cumpăr Replică iPhone 4, deoarece este mai ieftin.

Nu este original, dar are ceva in minus faţă de cel original? Nu e la fel de bun?

4 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Replica cu originalul nu au apropae nimic in comun, acu depinde si de replica cat de fidela e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ar avea minusuri, care ar mai fi diferenţa între un original şi o replică?
Cel mai probabil, o să-l ţii să te uiţi la el.

| claudinho18 a răspuns:

Este o sansa mai mare sa se strice. Apoi e vorba de ce caracteristici, depinde de replica posibil sa difere camera sau altceva.

| XxBlackEyesXx a răspuns:

Nu face asta