| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpu....as vrea sa va intreb ce parere aveti despre relatia berbec(ea) si fecioara(el)-as vrea raspunsuri din propria experienta, sa imi povestiti putin daca se poate, pentru ca am citit si pe internet dar.....Va multumesc muult pentru rasp si pentru rabdare::*:*:**:*::X:X:X

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Stii tu, berbecii sunt mai capriciosi, rai si impulsivi. Nu prea le convine nimic si vor ca viata sa fie in continua schimbare, iar fecioara este o fire pacifista si sensibila, stabila si rabdatoare! Sunt diferite zodiile, dar impreuna creeaza armonie, deoarece fecioara il domoleste pe berbec, iar berbecul o invata pe fecioara ce inseamna sa fii spontan! Am o prietena berbec care este cu un baiat care este fecioara si se inteleg destul de bine! Evident sunt si certe, de obicei, prietena mea vrea lucruri extravagante sau vrea sa conduca relatia, iar el prefera lucrurile mai linistite, totusi este putin competitiv! Funa? Te pup si iti urez succes! :*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zodiile nu au nici-o treaba ci personalitatea conteaza cel mai mult.

| anabatr a răspuns:

Asa e.personalitatea e tot ce conteaza. poti sa verifici personalitatea ta..si personalitatea partenerului in functie de data nasterii..sa vezi ce si cum..gasesti pe zodiacool.ro mai multe informatii. iti las link poate ai nevoie. https://www. zodiacool.ro/destin