| melisssa1521 a întrebat:

As vrea si eu sa aflu cum pot sa imi fac parul la scoala sa va zic cum al am al am pana la umeri dar in scari si nu stiu cum sa imi fac parul la scoala va rog ajutati-ma urgent Funda celui mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| JustMeForever3 a răspuns:

Ai putea sa ti-l impletesti sau ondolezi

| melisssa1521 explică (pentru JustMeForever3):

Cum sa il ondulez?

| JustMeForever3 a răspuns (pentru melisssa1521):

Cu creponator de par sau sa te speli pe cap si apoi sa-ti impletesti parul in mai multe cozi iar dimineata cand ti-l vei desface iti va sta ondolat. Sper ca te-am ajutat

| melisssa1521 explică (pentru JustMeForever3):

Pai da dar eu il am in scari si de acea nu stiu cum sa mi-l fac

| Prietenoasa a răspuns:

Aici sunt raspunsuri printre care si ale mele.

http://www.tpu.ro/......dau-funda/

Sper ca te am ajutat daca vrei imi dai funda si daca nu asta e.