| Curiera a întrebat:

Bună TPU, aseara in partea unde am eu biroul s-a auzit Ce faci Lavi (Lavinia mă cheamă) după am simtit ca mi-a atins cineva capul, parul. Un baiat care mi-e prieten a vb singur sau nu stiu a înjurat si i-a spus să ma lase in pace. Oare ce înseamnă si ce se întâmplă?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un moment de ceea ce unii numesc vis lucid, alții halucinație.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A buna nu e.

| EcceHomo a răspuns:

Dacă vrei să îți spun că a fost vreun inger păzitor, iți pot juca cartea, dar e ori o halucinație, ori o născocire.