| Anndry a întrebat:

:*

Astazi am chemat un prieten sa imi schimbe windowsul. Este foarte priceput, a facut totul foarte bine dar am o mica problema big grin ecranul e ciudat...nu stiu cum sa va explic laughing in parti e mai lung...si mai turtit laughing nu stiu daca ati inteles ceva laughing stiti cumva cum sa il fac la loc? big grin fundita:*

Răspuns Câştigător
| kyacristian a răspuns:

Click dreapta pe desktop (ecran), Proprietati, Settings, in partea stanga la screen resolutions setezi cum vrei '' ecranul tau''

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai intai, a instalat si placa video? Daca da, orice monitor are un meniu si inca cateva butoane (3-4). Incerca din ele.