| AndSim a întrebat:

Am niste probleme la lumia 520. cateodata cand il blochez mai ramane putin ecranul aprins dar doar asa e negru. dar ledurile de prin parti sunt aprinse iar tastele de back search si ala din mijloc merg daca le apas. sau ce mai e. tot asa, il de blochez. umblu 2 secunde si deodata se innegreste ecranul dar tot la fel functioneaza butoanele si ecranul e negru dar parca aprins. nu stiu cum sa explic prea mult dar nici cum sa va arat. stiti ceva, astept niste pareri. multumesc!

1 răspuns:
| Soldatul a răspuns:

Ti se innegreste la scurt timp dupa ce il blochezi sau si cand umbli pe el? Daca ti se innegreste la scurt timp dupa ce il blochezi, nu e defect.