| Anoniiimus a întrebat:

Azi am fost in parc cu 2 prietene, iar o fata maghiara s-a luat de noi fara nici un motiv. Apoi a inceput sa dea in mine si la un momentdat am inceput sa plang de fata prietenelor mele ceea ce nu am facut niciodata. Mii frica ca poate fata aia ma va bate mereu sad Ce pot sa fac? Va rog sa ma ajutati cat mai curand! Si parintilor mei nu pot sa le zic deoarece nu o sa ma mai lase afara

1 răspuns:
| Weed22 a răspuns:

Daca nu vrea sa inteleaga de vorba buna si continua sa te agreseze, cauta un politist prin apropiere. Nu este nicio rusine.