| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Azi mi-au venit în același timp 2 facturi la curent, prima are data scadentă 10.12. 2022, 325 lei și a doua are data scadentă 15.12. 2022, 477 lei. Ce înseamnă asta? E normal să-ți vină într-o lună două facturi la curent? Trebuie să le plătesc pe amândouă luna asta?

Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai cont pe site-ul lor? Intră acolo și vezi care-i situația. Sigur NU sunt cumulate

| Lioana a răspuns:

Citeste ce e trecut pe facturi. Probabil una din ele e pentru regularizare.