| sparax a întrebat:

cand fumezi din tigara electronica...tragi in piept sau tii in gat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa tragi fara nicio retinere deoarece este vorba de vaporii de glicol sau glicerina care pot sa intre in plamani fara sa-i afecteze. "Vapatul" deoarece asa se numeste corect este 100% diferit de fumat deoarece vaporii inhlati au in compozitie doar glicerina vegetala pura sau glycol deci nu contin gudroanele si nicotina existenta in fumul de tigara din tutun si foita de hartie. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Laura78 a răspuns:

Tragi in piept.

| Elena_Oana_2000 a răspuns:

Tragi in piept! Nu conteaza ca e electronica, tot tigare este. :*