| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Stiu ca poate e stupid rolling on the floor, dar cum naiba iti dai seama daca tragi fumul de tigara in piept sau in gat? Pentru ca majoritatea intreaba "Stii sa fumezi?" thinking

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

Pai daca tragi fumul doar in gat, adica "pufai" cum se zice in popor, risti sa ai probleme cu gatul iar sansele de cancer la gat sunt foarte mari.
Fumul tras direct in piept afecteaza nu numai gatul, dar si celelalte organe, dar nu te va durea gatulhappy
De exemplu, daca poti sa vorbesti inainte sa dai fumul afara, l`ai tras in piept.
Si eu fumezblushing

3 răspunsuri:
| liiifeiispiiink a răspuns:

Cand tragi in piept il simti ca pe aer...iar daca il tragi in gura te inteapa limba...dar mai bine nu fumezi:-)

| mynameiselena a răspuns:

E mai complicat laughing mrg...nu fumez zilnic. ocazional laughing dar tot nu stiu unde trag fumul rolling on the floor

| anonim978 a răspuns:

Eu am 12 ani si fumez de vreo 3... Daca vrei sa fumezi pe riscul tau iti dau eu un sfat> Cand tragi din filtru dupa trage si o gura de aer fara sa dai fumul afara. Dupa poti sa faci cu el baloane cercuri il scoti pe nas... sa pufai e naspa de tot simti ca te ia dracu. Funda big grin?