| DeeaDeutsa56 a întrebat:

Care este opinia voastra despre scoala!?

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Urasc scoala, mi se pare nefolositore deorece eu intru la 7 dimineata si ies la 3.
Adica e prea obositore mie unul nu imi place de loc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa dau un raspuns... ( poate are diriginta cont pe TPU laughing )

Răspuns utilizator avertizat
| Captoresque a răspuns:

Școala e foarte bună. Ar fi și mai bună dacă te-ar învăța cum să te descurci în viață (gen de ce fel de oameni să te ferești și cum să faci să nu fii păcălit) și nu inutilități în exces (precum obligativitatea de a ști deosebirile dintre o operă dramatică și una epică, nu e ca și cum toată lumea dă la Facultatea de Litere ca să fie asta o condiție sinequanonă ca să termine facultatea cum trebuie).

| MetalHead04 a răspuns:

Fara scoala nu ajungi nimic, o fii ea enervanta, dar aia e.

| Liviu4you a răspuns:

Scoala distruge creativitatea.

| SLS a răspuns:

Vroiam sa zic ceva de rau dar ma abtin.

| 83Cosmin a răspuns:

Parerea mea este ca invatamantul din Romania e de proasta calitate.

| Nutu09 a răspuns:

Nu-mi place scoala

| AngeliqueDP a răspuns:

Imi place scoala, materia mea favorita e mate, urasc Istoria si copiii care deranjeaza orele.

| Dr0g99 a răspuns:

Nu-mi place scoala deloc

| Ana99anna13 a răspuns:

Eu am o parere foarte buna despre scoala! Scoala este un loc foarte frumos...acolo sunt prietenii mei iar pauzele sunt foarte distractive.Si chiar nu inteleg acele persoane care spun ca nu-ii place scoala si ca vrea sa-i dea foc! Ganditi-va daca nu era scoala voi acum nu stiati nici sa scrieti raspunsul nici s-a citit intrebarea pusa de DeeaDeutsa56...