| Madnees a întrebat:

Cat credeti ca poate dura o prietenie? De exemplu eu am o prietena foarte buna de 9 ani! Am foarte mare incredere in ea! Si mai am o prietena foarte buna de 3 ani! Ce prietenie va dura mai mult?

Răspuns Câştigător
| BlueHusky a răspuns:

O prietenie insemna incredere, sacrificii, ajutor, intelegere, iertare. O prietenie sa consolideaza in timp dar nu e si ceea ce conteaza cel mai mult, mai mult conteaza prin ce este probata prietenia (si nu ma refer aici la teste de prietenie care in opinia mea sunt degeaba)... de ce nu pot dura amandoua la fel de mult... adica de ce una dureaza mai mult decat celalata?