| SilentRain a întrebat:

Ce mai faceți, cum a fost ziua voastră azi?

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In dreapta, la intrebari similare, imi apar vreo 4 tot de la tine, tot cu aceasta intrebare thinking

Dar cum mereu imi place sa raspund, a fost incredibil, absolut, inegalabil de minunata. La fel sper sa fie si cea de maine.

| Mosotti a răspuns:

A fost ziua cat de cat in regula ca oricare alta.

| Dismally a răspuns:

Nu a fost grozava, am stat toata ziua la calculator chinuindu-ma sa fac ceva, m-au luat durerile de cap si tot nu am reusit, zilele viitoare trebuie sa o iau de la capat happy

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

De rahat, dar ata?

| SilentRain explică (pentru Pricope_Marius_1997):

A fost ok
Cum de a fost de rahat? job nașpa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incarcata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima parte a fost ok, a doua de rahat.

| Yee a răspuns:

Destul de nasoala si fara logica.
La matematica la facultate nu ma tin deloc cu matematica din cauza ca eu am facut M2 care e cel mai usor iar aici e undeva M3 adica info. Am incercat sa fac azi niste probleme, am inteles cum se fac, stiu exact ce am de facut, dar gresesc ciudat de mult la calcule fara sa imi dau seama cand ma uit inapoi.

Dar asta e ceva minor, stiu sigur ca se rezolva cu exercitii si atentie mai multa pana la sesiuni ( sunt in ianuarie).
Cred ca ce ma supara cel mai mult e ca imi e frica ca iar o sa ma indragostesc de cineva pe care de abia il cunosc si o sa raman dezamagit, dar nici sa stau cu mainile in san nu simt ca ar trebui.
Dar acum persoana aceea e la distanta si ma simt un pic fara prea mult sens.

Ziua ta cum a fost? :-)

| Catrice a răspuns (pentru Yee):

M1 vrei sa zici, M3 e pentru tehnologic și filo, mult mai ușoară.

| Yee a răspuns (pentru Catrice):

Ma rog, matematica de mate info.

| Mosotti a răspuns (pentru Yee):

Gresesti la calcule ca nu esti atent, ori esti grabit ori distras.

| SilentRain explică (pentru Yee):

Decentă, se putea si mai rău nu ma plâng