| Glumet a întrebat:

Ce faceti cand e ziua voastra?

11 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Imi petrec ziua respectiva ca pe o zi oarecare, eventual invit persoanele care si-au amintit si m-au sunat in oras (de obicei o persoana sau doua). Nu imi place sa sarbatoresc in adevaratul sens al cuvantului.

| Afãrinツ a răspuns:

Ma rog sa isi aminteasca cineva ca e ziua mea... laughing

Nah, glumesc... ok nu neaparatwinking

Incerc sa petrec cum pot. Ies cu prietenii si facem chestii stupide si imature. Total imature. Sau, avand in vedere ca sunt nascuta in iunie, mergem la strand.
Mancam tort, iar dupa aia ne alergam prin oras cu frisca in mana.
Lansam lampioane.
Am face Not My Arms Challenge.
Am juca fotbal.
Am manca pizza.
Daca ploua, nu e problema. Alergam ca disperatii prin ploaie. laughing Copii normali, stiu.

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Imi petrec ziua cu familia si prieteni la un gratar.

| Cameliapantiru a răspuns:

Salut! Imi sarbatoresc aniversarea intr-un cadru intim, cu familia si cativa prieteni apropiati(8-10-12 persoane), alegand un restaurant elegant, de preferat in afara orasului. Ascultam muzica buna, dansam, radem, iar din meniu nu trebuie sa lipseasca tortul si sampania. Imi desfac, de fiecare data, cu entuziasm si oarecare emotii, cadourile primate si constat de fiecare data cat de atenti sunt cei dragi la gusturile si dorintele mele, cum stiu sa-mi ofere ceea ce intr-adevar imi place. Si, bineinteles, multumesc tuturor celor care mi-au transmis mesaje de felicitare!

| Mussette a răspuns:

Mananc tortde ciocolata. drooling
Dar mai e pana atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zi ca oricare alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă simt mai bătrână cu un an.
Şi nimic mai mult.

| kyliejenner a răspuns:

Imi iau lumea in cap.

Răspuns utilizator avertizat