| SilentRain a întrebat:

Ce mai faceți?
Cum a fost ziua voastră?

24 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Mega obositoare, mi-e un somn pentru prima oara dupa atata timp la ora asta, asa obosit nu m-am mai simtit de mult

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A fost buna, am facut mancare.

| Nemessys a răspuns:

Cum de nu intrebi ce muzica ascultam?

| SilentRain explică (pentru Nemessys):

Acuma postam întrebarealaughing

| Nemessys a răspuns (pentru SilentRain):

Ce-ti mai face dragostea vietii tale?

| SilentRain explică (pentru Nemessys):

Sta in vitrina plangand după mine de fiecare data cand trec pe lângă magazinul cu chitarii

| Theo94 a răspuns:

Bine.
Banala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paste.
Friguroasa.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Friguroasă ca si inima ta blushing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu la fel de friguroasa sad

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Inima-i calda si sufletu-i rece?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Care-i diferenta? thinking

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai sus ai scris ca inima ta nu-i la fel de friguroasa. Ma gandesc ca este mai calda. Sau poate vremea, desi e friguroasa, este mai calda decat inima.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Ma mir ca ti-e neclar... vremea e mai calda decat inima mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasoala,da nu e ceva nou. alte întrebări nu ai in play list? Tot astea? Așa e și viața ta precum și întrebările? Aceeași rutina nimic nou?

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Doa,fix la fel laughing
Acuma te si supăra intrebarile mele, sa imi fie rușine

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Și mie mi rușine de rușinea ta, trecem peste ce sa facem, selecția naturală sad

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Eu una nu mai pot de rușine ma tavalesc pe jos big grin
Selecția natural un proces crud, de a zice dacă ești fraier sau nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ce ai papat azi bun frumoaso?

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Sunt luata Gogule big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Lol laughing eu te întrebam ceva, și tu te gândești la alte chestii happy poate îmi dădeai și mie o idee. știu că ești luată demult, bravo lui! Norocos tip sad laughing

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Păi dacă ma iei cu frumoaso, normal ca mi-am luat poziția de aprare-atac laughing
O idee? la mâncare te referi, recomand cartofii la cuptor cu rozmarin si putin vin alb, sare si piper

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

"Apărare -atac" da ce ești Spiderman și nu știu eu? Omul paiangăn? Sau în war3? hihi

Asta da recomandare big grin mă și mir cum de nu ai menționat nimic de sarmale happy și apoi o cafa meniul zilei rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat