| IubesteEa a întrebat:

Ieri am pus-o pe prietena mea sa il intrebe pe fostul iubit daca mai vrea sa fie cu mine si el a zis ca nu stie ce inseamna chestia asta ca ma mai iubeste? ieri cand ma vedea zambea a fost misto ziua de ieri si toate zilele si apropo isi tine fix privirea pe mine si la scoala ma uitam la el sa vad daca se uita la mine si s-a uitat ce scump! deci ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

De unde stii ca se uita la tine poate la alta fata da oricum daca l-a intrebat prietena ta pentru tine si a zis nu stiu inseamna ca nu prea ii pasa crede-ma mi s-a intamplat deci mai bine gasesteti altul lui nu prea ii pasa. happy

| danusikd a răspuns:

Eu zic sai mai dai o sansa in caz ca a gresit el...e decizia ta ...succese
tongue