| adriana543768654567895334 a întrebat:

Buna TpU. Ce mai faceti?
As avea de spus o poveste si apoi niste intrebari deci sa incep.
Am un amic bun care si. a facut o prietena de catva timp.
Stateam pe mess si el a intrebat-o daca vrea sa joace adevar si provocare cu mine si cu el [eu nu aveam id ei de mess ], prima data a zis da apoi s-a razgandit dintr. o data laughing thinking
Asa...Peste cateva zile amicul meu m-a intrebat daca vreau id ei de mess.
Si i-am zis ca da. Apoi a zis sa o intreb daca il iubeste si convorbirea suna asa :
Eu : Buna ce faci?
Ea : Bine tu?
Eu : bine ascult muzica \dancing
Ea :ahaa
Eu : Esti cu F [ F fiind amicul meu cel mai bun]
Ea : secret
Eu : Da il iubeste?
Ea : Ma lasi?
Eu : bine hai pa nb laughing

Dupa ce am vb asta eu am iesit ca am avut niste treaba si am intrat a doua zi. Si ca sa vezi surpriza cea mare se baga in seama cu mine. Mi-am facut si cruce cand am vazut surprise.
De atunci si pana acum nu ma mai lasa in pace. Nici nu intru bine pe mess ca si se baga in seama cu mine. Imi cere foarte des camera web. Isi pune status adesea ca si ale mele si la fel si avatarele. Se poarta la fel ca mine. Isi prinde parul ca mine.
Va rog frumos ca nu mai suport sa ma ajutati si pe mine cum sa fac sa scap de ea. Toata ziua ma bate la cap ba cu una ba cu alta care mie nu mi se par interesante pentru ca sunt mai mare ca ea cu 2 ani si stam si in orase diferite, nu prea am ce vb cu ea. Dar ea tot insista.
Nu as vrea sa ii spun prietenului meu cel mai bun dar nici ei pe fata. Mai pe ocolisuri asa. laughing Intelegeti voi :* Eu am 14 ani si ei doi au 13. F ma simpatizeaza, ea nu stie sau poate si. a dat seama.
MultumeSsc >sick PaPa PuP. Daca vreti sa mai vb si pe mess : adri.nico55.

Răspuns Câştigător
| CherryGirl67 a răspuns:

Pai poate ca prietena amicului tau e intr-un fel geloasa pe tine ca te intelegi asa de bine cu el, si ea il vrea doar pentru ea
si poate ca a vazut ca amicului tau ii place stilul tau si de aia te copiaza
sper ca te-am ajutat:*

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Foarte simplu: deschizi o fereastra de-a ei in car se vorbeste, o stergi din lista si ii dai ignorehappy

| TitiDrLove a răspuns:

Am inteles. tu esti mai mare ca ea cu 2 ani. tu ai 14 ani si ea 13 rolling on the floor
pur si simplu ii spui ca nu ai nici o legatura cu F si ca e libera sa faca ce vrea! Tu esti doar o simpla prietena cu el.

| NiallsFutureWife a răspuns:

Pai cel mai probabil il place pe amicul tau

Vazand ca el te simpatizeaza incearca sa te imite ca sa i atraga lui atentia

Nu-ti face griji!

Vorbeste cu ea deschis si dai cumva de inteles ca amicul tau o place

Si cred ca va inceta cu imitatul

Funda?

| Diiiidi a răspuns:

Eu cred ca acea fata e geloasa poate a vazut ca tu te intelegi bine cu el si e geloasa... nu stiu. am sa te bag in lista da-mi accept. am un id cu soryna_...

| xLaLaX a răspuns:

Hmm. ce sa zic "xerox".poate ea vrea sa aiba. ce ai tubatting eyelashes.saauthinking poate ca vede ca ala te simpatizeaza pe tine mai mult :]].si aia incearca sa fie ca tine blushing. parerea mea whistling. aloha! :-)

| mada28 a răspuns:

Hmm buna intai nu stiu ma sokat trebuie asta ori ii plk de tine ori felu tau ori are ceva cu capu adica se crede u se baga cu tine in seama poate sati ia mai multe obiceiuri nu stiu ce sa zic daca e mai usoara(curva) se da la tine sa va strice prietenia dintre tine si prietenul tau nu stiu ce sa zic ciudata trebuie asta

| margineanu a răspuns:

Pai dai ignore sau stai pe invizibil si nu o sa te observe nu-i spune prietenului tau dar poate ca ea isi va da seama ca esti pe invizibil si iar o sa inceapa dar ea poate sa isi dea seama ca i-ai dat ignore is o sa-i spuna prietenului tau dar poyi sa nu o bagi in seama deloc si vorbim pe mess pup pup pup