| Myssteriusthanlife a întrebat:

Buna TPU ce telefoane bune cu touch screen imi recomandati sa nu depaseasca 4 miloane maxim maxim 5

3 răspunsuri:
| Ionutz a răspuns:

LG sunt mai multe modele frumoase touch

| xXJustMeXx a răspuns:

Samsung 3300k champ
Sa stii ca e foarte bun.Si eu am si e un milion si inca un pic.

| Loola_9927 a răspuns:

Telu` meu LG KP501 a fost 8 sau 9 milioane. Merge bine, n`am ce comenta.
Dar e naspa sa ai touch straight face Se scriu greu mesajele etc etc.
Eu nu stiu ce telefon BUN cu touch iti poti lua cu 4-5 milioane. oricum, nu`ti recomand sa-ti iei touch!

Faci ce vrei, pana la urma asa e modahee hee!