| Dulc3amarui a întrebat:

Cei care sunteti la licee de arta(pictura) imi puteti spune cum este? am talent si as vrea sa ma inscriu la un liceu in Targoviste, dar nu prea stiu cum o sa fie.Cateva idei despre cum sunt liceele de arta?

Răspuns Câştigător
| Alex_1638 a răspuns:

Eu sunt la Tonitza in Bucuresti, eu cand am intrat am dat 3 examene, pictura, desen, modelaj, presupun ca asa este peste tot.Este mult mai bine decat la liceele normale, pentru. ca nu conteaza pre mult notele de la cultura generala.Plus ca profesorii sunt mult mai de treaba si nici nu prea se respecta regulile, pentru. ca noi suntem artisti, si artistii in general nu prea respecta regulile.

| Dulc3amarui explică (pentru Alex_1638):

Buna,mersi ca mi-ai raspuns la intrebare.totusi imi mai povestesti cate ceva, te roooog mult de tot deoarece peste un an as vrea sa ma duc la un liceu de arta.

1 răspuns: