| Xoniaa a întrebat:

Cum sa fac sa fiu mai prietenoasa? Adica sa fac aparente bune din prima si asa mai departe da stiu trebuie sa fiu eu insami dar sunt prea timida big grin Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| aLLu17 a răspuns:

Hmm..pai daca iti face destul curaj incat sa invingi timiditatea poate o sa reusesti sa te faci mai "prietenoasa"hee hee Stiu ca e greu sa fii mai indrazneata cand pui timiditatea in fata.dar totusi incearca s-o lasi acasahee hee

1 răspuns:
| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Dar trebuie sa fii tu insui dar daca esti timida gandeste-te si tu, daca vei vorbi cu cineva deschis, daca nu va trebui sa iti pregatesti din timp cuvinte ca sa vorbesti cu cineva dar vei spune ceea ce simti si vei spune si parerile tale fara sa-ti fie teama ca cineva iti va da in cap pentru asta, tot va fi mai bine.
fii mereu tu insuti si nu te teme ca vei face ceva grasit, deoarece chiar daca vei face ceva greist poti repara greselile!