| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi'se pare tigaia drycooker. E buna de ceva? Se lipeste mancarea de ea sau nu? Pentru ca as dori sa o achizitionez dar vreau sa cer si parerea voastra. happy

Răspuns Câştigător
| bogdanfree14 a răspuns:

DA, este foarte buna, mancarea nu se lipeste si iese mult mai bine ca la o tigaie obisnuita. Este buna si pentru regim, deoarece se foloseste foarte putin ulei! Eu personal sunt foarte multumit de ea. Dar daca doresti sa ti-o cumperi cumparati-o de la teleshopping, nu din magazine, chiar daca te tenteaza pretul de la magazin, deoarece cea din magazine este facuta din tabla si are coloana de aer falsa ( nu functioneaza cum trebuie), pe cand cea din magazin este din teflon, iar coloana de aer functioneaza perfect. Sper sa ti-o cumperi deoarece este excelenta.

3 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Este buna. eu am primit-o cadou si sunt multumitahappy

| Andrutzikka a răspuns:

Mama mea si-a cumparat tigaia Dry Cooker si este chiar foarte multumita. Eu nu prea mananc din ea dar din cand in cand, mai mananc. Eu ti-as recomanda`o pentru ca este chiar o "necesitate" in casa pentru ca nici nu se lipeste, consumi mai putin ulei.Si daca ai vazut reclama pe Teleshopping are acel maner detasabil si poti face chiar si o prajitura. happy Sper ca ti-am fost de ajutor. :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Personal nu o am, dar o are o cunostinta si este foarte multumit de ea.Mult noroc.