| XxAnonimaBubuxX a întrebat:

Vreau sa incep prin a spune ceva despre mine si dupa voi pune intrebarea. Eu sunt in clasa a VIII–a si de curand m–am mutat la alta scoala pentru ca mi–am schimbat domiciliul si la scoala niste fete s–au luat de mine, dupa care eu le–am povestit fostilor colegi pentru ca am fost in aceeasi clasa de la gradinita. Si un anumit coleg a vorbit cu una din fetele cu care m–am certat si i–a spus sa–mi dea pace ca daca nu o dat de dr*cu, iar a doua zi fata respectiva i–a zis doamnei diriginte care vrea sa ii arate politiei si intrebarea mea este:Ce poate sa ii faca politia fostului meu coleg daca i–a spus ca daca nu–mi da pace da de dr*cu? Si sincer nu vreau sa aiba deaface cu asta din cauza mea.

1 răspuns:
| Cristian_Alex_1994_0myZ a răspuns:

Depinde câți ani are, dar oricum, nu i se poate întâmpla nimic grav