| anonim_4396 a întrebat:

big grin
Voi aveti prieteni aroganti care nu scot 2 cuvinte ca deja te-au facut prost, vorbesc despre cat de praf esti tu si cum ei exceleaza la orice capitol?
Credeti ca astfel de persoane merita sa fie prietenii vostri?
Sau cel putin merita sa le explici cat de naspa te simti in preajma lor?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Lumea fiecaruia dintre noi e o mare gradina zoologica in care intra tot felul de animale,sa stii.
Si, da, am avut parte si de specimenul asta, dar n-a avut viata lunga si-mi pare bine!
Nu oferi nimanui sansa sa-si exercite asupra ta setea de putere si neputinta de a se inalta singur.
Pentru ca invalizi suntem toti, dar prietenii sunt cei care au aceeasi invaliditate cu noi si o considera calitate!
happy

4 răspunsuri:
| Alexannderrr a răspuns:

Astfel de oameni, nu se pot numii prieteni, imi pare rau sa iti spun.

| Dariusuu a răspuns:

Prieteni?

Acele persoane mă dezgustă de aceea nici nu mă obosesc să-i atac cu argumente pentru că nu are rost.
E ca și cum ai încerca să-l înveți pe un german română tu singur.

| Sociopat a răspuns:

Prietenul meu cel mai bun este arogant. Facem glume unul pe seama altuia foarte des si cand simtim ca am exagerat -BAM- bagam o bere si trece tot.

| AndraRox a răspuns:

Tu ai un astfel de comportament fata de prietenii tai? Banuiesc ca nu, din moment ce stii cum este sa te trateze cineva asa. Atunci, nu inteleg cum ii poti numi prieteni. Prietenii nu isi bat joc de tine!