| Dilaa98 a întrebat:

Bună TPU :*! Dacă îmi istalez metin2 pe laptop, este posibil ca starea acestuia să se deterioreze ( la laptopului)? Dau fundă :*.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca instalezi metin2 ro nu e nicio problema dar unele servere private au virusi.

| Dilaa98 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc big grin asta voiam sa aud, nu pareri despre joc :*.

8 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Depinde daca e alergic la jocuri inutile happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Expressions):

Toate jocurile sunt inutile.

| Expressions a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? Ce zici de Portal, Portal 2, Q.U.B.E si alte jocuri care iti dezvolta gandirea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Expressions):

Sunt interesante dar tot inutile. Am jucat si eu acum 2 ani jocuri asemanatoare care ar trebui sa iti dezvolte inteligenta dar nu au ajutat.

| Dilaa98 explică (pentru Expressions):

Nu pentru mine happy sora mea vrea sa joace :3
Merci oricum pentru raspuns happy.