| idkpisi533 a întrebat:

Bună TPU, se poate face hotspot pe Laptop? Adică eu sunt la bunici și nu au net și sunt pe date, dacă îmi aduc Laptopul îmi pot face hotspot, adică să-mi dau din datele mele mobile si laptopului? Daca da, va rog frumos să-mi spuneți mie cum se face, am laptop Asus

Răspuns Câştigător
| AlexBucatica a răspuns:

In principal, Intrii in setarile telefonului >Mai multe retele>Tethring si Mobile hotspot> Il pornesti >Selectezi Mobile hotspot si acolo iti apare numele hotspotului si parola.
Tot ce trebuie sa faci este sa iei laptopul, sa pornesti Wifi, si sa te conectezi la ''AndroidAP'' cu parola de acolo.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hospot se face pe telefon. Laptopul doar se concteaza la el ca la orice wifi. Sigur ai prin setarile telefonului acesta optiune