| xesusn a întrebat:

Daca o fata vorbeste cu un baiat si el zice ca nu poate sa stea de vorba cu ea(cei doi se cunosc putin)pe langa faptul ca se grabeste undeva poate insemna si ca nu vrea sa vorbeasca cu fata respectiva? sau e timid
Funda

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate chiar are treaba baiatul.Sau are pe altcineva.

| xesusn explică (pentru darrio2007):

Da asa de tare sa te grabesti la un suc? laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru xesusn):

Mda.Poate ii era foarte sete.

| xesusn explică (pentru darrio2007):

Bine ok, dar lasand la o parte si ca nu se cunosc prea bine(cat de cat) crezi ca ar mai putea fi alt motiv?

| darrio2007 a răspuns (pentru xesusn):

Nu ii place fata respectiva.

| antimulte a răspuns:

Poate chiar se grabea, daca face si a 2 a oara la fel, inseamna ca vrea sa scape de ea.