| BlueButterfly97 a întrebat:

Buna, TPU! Daca o persoana care face parte din armata locuieste cu chirie si aceasta este suportata de armata, se poate sa mai locuiasca si altcineva in apartamentul respectiv?

Răspuns Câştigător
| gabriielaaa a răspuns:

Da de ce nu finca pot e sa stea cu familia sau cu cine doreste. Atât timp cat cel care beneficiaza locuieste acolo si e de acord.

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Normal, nu trebuie sa stea cu familia? Si atunci poate sa stea cu oricine.

| HadesSs a răspuns:

Da, nu are importanta, contractul de inchiriere e pe numele lui, dar el poate sa stea cu iubita, nevasta, mama, etc...