| B0ne a întrebat:

Dacă vi s-ar oferi șansa să plecați în America(în orice oraș) definitiv, ați accepta?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, din fericire pentru mine o duc destul de bine si aici si nu mi as parasi niciodata familia.

| Doub a răspuns:

Definitiv? Nu! Imi place tara in care traiesc si nu cred ca as putea renunta asa usor la ea.

| Lαrisα a răspuns:

Da. Nu stiu sigur daca as vrea sa ma mut definitiv, dar cu siguranta mi-as dori sa locuiesc in America.

| B0ne explică (pentru Lαrisα):

Bine acum...nu înseamnă că dacă te muți definitiv nu mai poți să vi în vizită în România.

| horansgang a răspuns:

Desigur! Asta dacă mi-aş putea lua şi familia, evident.

| Adelin01 a răspuns:

Daca este adevarat raspunsul este ''DA''.

| mere2000 a răspuns:

Da, eu sincer mi-as dori foarte mult sa locuiesc acolo, sau macar sa ma duc intr-o vacanta ( in L.A.) gandeste-te..este superb! Atat de multe de vizitat. America este tara tuturor posibilitatilor.