| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea sansa sa plecati definitiv in Spania (fiind inca elev la liceu) ce ati face?

9 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Nu as pleca in Spania. As astepta sa termin liceul, dupa as face facultatea tot in Romania si poate apoi, in cel mai rau caz as pleca intr-o tara straina(dar nu in Spania, ci in Norvegia sau Suedia, acolo e traiul ca lumea) dar m-as intoarce in tara o data/de doua ori pe an ca sa imi revad familia si prietenii.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu as pleca in Spania, dar daca as avea ocazia sa plec intr-o alta tara, as accepta (nu mai sunt la liceu, dar presupunand ca ar fi cazul).

| mona a răspuns:

As ramane in tara...nu as pleca in Spania definitiv

| Musique a răspuns:

N-aș pleca.

| єχcєєℓ a răspuns:

N-aș pleca.Nu pot să plec din țară.Îmi place aici.Doar în România mă voi simți ca acasă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Decat sa ma bata soarele in timp ce culeg capsuni sau portocale, mai bine raman acasa.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu m-aş duce, nu-mi place Spania.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Aş refuza.

| Emo15Mady a răspuns:

Da.dar as mai veni cate o data la 2 ani acasa in vizita. :*