| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda. Sunt foarte îngrijorată. Mi-a venit menstruația cu 10 zile înainte de termen și am 12 zile de cand sunt pe menstruație. Țin sa precizez ca înainte să-mi vina menstruația cu 2 zile am avut un contact neprotejat, va rog dați mi o părere, am luat ciprinol și uractiv crezând ca e o răceală și va trece și asta. Nu sunt în România și nu pot sa merg la un medic aici, va rog sa ma ajutați!

1 răspuns:
| Victoria18 a răspuns:

Ok... Dar chiar nu va inteleg pe astea care o faceti neprotejat dar la urma sunteti disperate ca poate sunteti insarcinate. Imi poti explica logica?