| Lavinia1234538 a întrebat:

De 2 luni m-am certat cu prietena mea si acum mi s-a facut dor de ea dar ea si a facut alta prietena. As vrea sa ma împac cu ea dar nu stiu cum. Am scris un fel e poezie dar e penibila ca sa i-o trimit. Va rog sa imi zică cineva cum as putea sa ii spun dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i pur și simplu că îți pare rău și că ți-e dor de ea. Dacă îți este cu adevărat prietenă, te va ierta.
Era un citat:
"Prietenia este ca relația dintre mână și ochi.
Când mâna se lovește, ochii plâng.
Când ochii plâng, mâna le șterge lacrimile."

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu cred ca ea nu va uita cearta, iert dar nu uit

| Andreeush a răspuns:

De la ce v-ați certat?
A fost vina ta? Ar trebui mai întâi să îi ceri scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce e penibil sa i trimiți poezia, dacă e ceea ce simți în ea ar trebui sa i-o trimiți. Dacă îți e cu adevărat prietena va înțelege și va trage și ea la împăcare happy