| mimimumu a întrebat:

Buna Tpu.De curând m-am tuns scurt baieteste avand ca model pe Laura Giurcanu. Uitandu-ma pe un clip de al ei, am inteles ca nu trebuie sa îmi pese de ce cred ceilalți.Si eu am vrut sa ma tund asa de scurt deoarece îmi era greu când il spalam,il uscam, il pieptanam si il țineam mereu împletit.Il avusem pana la fund.

Deci m-am tuns si coada are o lungime de 50 cm (jumatate de metru) si o țin intr-o punga.As vrea sa il donez catre o campanie ce se ocupă cu fabricarea perucilor de par natural pentru femeile cu cancer la sân.

M-am interesat pe internet si am gasit fundatia "Renasterea".Am intrat pe pagina lor de Facebook si mi-a aparut afisat numărul de telefon.

Dar vreau sa stiu urmatoarele:

Îmi dau bani pe coadă?
Si eu trebuie sa dau bani la rândul meu? Daca da, cam cât?
Trebuie sa ma duc la sediul lor sau il pot trimite?
Trebuie sa il cantăresc de acasa sa vad cate grame are sau cantaresc ei?

Daca mai stiti informatii care ma pot ajuta va rog sa le lăsați mai jos.Va multumesc mult!

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cine îmi explică și mie de ce toate tipele astea cu păr foarte lung, când îl taie, îl taie aproape pe tot?