| MaiNeimIsMaraxD a întrebat:

De o luna boxele mele bazaie!
Adica scot niste sunte de genu acesta: bzzz
Iar intodeauna cand intru sa ascult muzica nu se aude muzica si tot bazaitul ala!
Va rog ajutati-ma!

Multumesc!

App fundita pentru cel mai clar raspuns!

2 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Pff schimba-le straight face

| LucianGabriel a răspuns:

Da hai sa vedem cred ca ti s-a dus mufa sau doar masa de la mufa(adica firul mai exact) vezi si tu pe acolo prin zona cineva care se pricipe cat de cat la asa ceva sa-ti schimbe jack-ul se gasesc de cumparat(1 leu unul parca) sau daca ai tu altul de la niste casti vechi poti sa-l pui singura. Tai firele, desizolezi dar vezi ca au si niste lac pe ele(ca sa nu faca scurt) asa ca trebuie sa-l cureti si pe ala de pe lita care o sa o vezi dupa ce desizolezi firul(adica dai jos plasticul de pe el zic asa sa intelegi). Trebuie sa ai 3 firisoare... te-as ajuta mai mult cu asta dar nu am timp aici pe site. Dar daca nu te pricepi, te astept la privat si te ajut acolo mai mult ca sunt expert (pot zice in treburi de astea)(imi reparam si inca repar statia si boxele pe care le am sau mai repar si alte electronice...noroc ca am si aparatura si sculele de care am nevoie de la tata ca el lucreaza in domeniul asta si am invatat si eu)