| Fustos_Robert_1997 a întrebat:

Salut,de vreo 2 luni boxele mele Genius 5.1 5050 v2 150W, au inceput sa bazaie urat la volumul dat aproape la maxim, la maxim nu se mai aude decat bass-ul si bazaitul. Ma poate ajuta cineva cu ceva sugestii? Nu le-am miscat din aceelasi loc de 4-5 ani, la fel si palca de sunet...

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Ti s-a dus finalul. trebuie sa te duci cu ele la un specialist sa ti-l schimbe

| Fustos_Robert_1997 explică (pentru HuShEr):

Salut,ma poti lamurii ce este acel " final "? Mersi

| HuShEr a răspuns (pentru Fustos_Robert_1997):

Este tranzistorul final. un electrician bun ar trebui sa ti-l poata inlocui cu usurinta