| loveyouforever a întrebat:

Buna tutror...
sunt in clasa a IX-a, iar aici, la profilul meu nu am nici un fost coleg... m-am imprietenit cu o fata pe care eu o stiam de mt timp, dar nu era asa de bine prietene...
Am fost la ea, am dormit la ea, ea la mine, eram de nedespartit. unde eram eu era si ea, ce imi cumparam eu si cumpara si ea, ne ajutam la teme, invatam impreuna etc.ne-am distrat pana saptamana trecuta a intrat in grupul nostru o lata fata in care eu am avut mare incredere in ea si m-a dezamagit, iar acum nu mai pot avea incredere in ea...
Dar problema e ca prietena mea e foarte atasata de ea! de ex:pe mine ma suna din an in pate, noi care vb ore intregi la telefon, la scoala pleaca cu ea peste tot, temele cu ea si le face, am chemat-o la mine nu a mai venit si s-a dus la ealalata prietena.
Nu stiu ce sa fac! poate sunt si putin geloasa, dar nu e corect, intra asa pur si simplu in grupul nostru si o ea pe prietena mea si euraman pe dinafara.
De incercat am incercat sa intru si eu in grupul lor, sa o accept si pe prietena cea noua de dragul prietenei mele, dar nu pot. pur si simplu nu potcryingcrying
Ce sa fac ca sunt diperata?cryingcryingcryingx_x

1 răspuns:
| gede a răspuns:

Esti rautacioasa+ca Daca iti era o prietena buna, nu te lasa balta.tongue