| Tzukulethe a întrebat:

Doresc raspunsuri la aceste intrebari: Al carei companii figureaza numarul tB1229AMOUR? Si de ce pe cartela de abonament face cost suplimentar 3 euro nesunand de pe telefon la acest numar?[fara a accesa servicii speciale, trimitand mesaje, etc!]

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

In ziua de azi lumea e smechera.Du-te la firma de unde ai abonamentul si cere mai multe detalii! Poti face o plangere pe site-ul firmei(daca ai la Vodafone pe www.vodafone.ro, daca ai la Orange pe www.orange.ro... etc)Sper ca te-am ajutat! FUNDA?:D