| Panteraa a întrebat:

E ziua de nastere a unei colege. Face 13 ani. Ce cadou imi recomandati sa ii iau?

Răspuns Câştigător
| Mâţa67 a răspuns:

Personalizeaza-i un tricou sau altceva.Sigur se va bucura daca e de culoarea preferata cu un mesaj reprezentativ ei.Si nu uita de ciocolata. fetele iubesc ciocolata.winking

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Bună poți să î-i i ei un set de bijuterii de la avon, o cutie de bomboane de ciocolată, vor fi foarte apreciate crede-mă, acum depide de cîți bani dispui, așa ar fi multe începînd de la un tricou imprimat cu poza ei sau a voastră, pînă la o ieșire în oraș la mall, sau la mc donald s care te poate "ușura de cîteva sute de lei."

| elasexygagica a răspuns:

Vibrator love struck

| Deny1333 a răspuns:

Un parfum sau un tricou drăguţ.

| Americana a răspuns:

O carte despre adolescenti, sigur ii va placea.tongue