| anonim_4396 a întrebat:

Este a3a seara in care am dureri ingrozitoare de cap(credeti-ma imi vine sa plang de durere).
De obicei ma durea doar seara, astazi m-a durut toata ziua.
Precizez ca in prima zi am tras cateva fumuri, iar dupa vreo ora m-au luat durerile, nu a fost prima data cand am fumat, dar nu am mai avut dureri in alte datii.
Ma doare in jurul tamplelor si a fruntii.
Ce credeti ca poate fi?sad
Multumesc!

1 răspuns:
| ELLSSA a răspuns:

Durerea de cap poate fi provocata de stres, anxietate, depresie, foame, furie, oboseala, extenuare, pozitie incorecta si tensiune musculara.Mergi la medicul de familie...