| anonim_4396 a întrebat:

La 12 ani azi am fumat prima data... am tras in piept fumul.Am facut asta de vreo 10 ori, la inceput n-am avut nimic dar pe la ultimele fumuri m-a usturat gatul foarte rau dar mi-a trecut.Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| christishor a răspuns:

Bai baiatule nu mai fuma mai bine de banii aia ia cev bun decat sa ii dai pe tigari... daca nu stii sa fumezi poti face cancer la buze. lasale naibi de tigari nu iti fa plamanii carbune

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cred că ai luat-o pe căi greșite, NU MAI FUMA!
Pa, pa.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cred ca e de ajuns sa vezi ca tigarile fac rau, nu? Asta sper sa fie ultima tigara cel putin pana la majorat