| darkstyle99 a întrebat:

Este greu sa speli o cisterna (cum se spala) merita sa ma angajez la spalat cisterne?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

E ca o spalatorie auto, mai speciala, ca te poti imbata sau intoxica, daca nu respecti regulile de protectie.

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

E greu si usor. Depinde ce cisterne. Si la unele cisterne este si un loc de munca periculos. Dar e o munca ce tebuie facuta de cineva.
Te referi la cisterne auto sau CFR?

| darkstyle99 explică (pentru CodrutElian1990):

Auto care transporta vin bere ciocolata etc.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru darkstyle99):

E ca o spalatorie auto, mai speciala, ca te poti imbata sau intoxica, daca nu respecti regulile de protectie.