| anonim_4396 a întrebat:

Este o intrebare pentru fete si baieti care le au cu moda.O prietea de-a mea m-a rugat sa o ajut sa se imbrace pentru o intalnire cu prietenul ei si nu stiu ce cuori sa asortez.Ea ar vrea sa se imbrace cam asa: Un tricou verde cu ceva scris pe el, Pantaloni scurti,albi O geanta roza cu o inima albastra cu sclipici pe ea(inima a pus-o ea pe geanta) Nu stiu sigur cum sa o imbrac...Ei ii plac mult culorile: Alb,mov,roz, verde deschis, albastru, portocaliul si rosul.Eu ma gandeam mai degraba la o rochie dar ea a spus,,, NU,, dar sper sa imi dati idei bune! Fundizza!

Răspuns Câştigător
| mirunamirumiruna a răspuns:

Eu zic ca la o fata iar sta bine cu o rochita dar na fiecare cu gusturile lui.I-as sugera sa isi ia culori pe ea de acelasi sontrast gen albastru cu roz, mov negru, alb chiar ca se asorteaza la orice sau verde albastru galbe sa fie mai cu gust nu ca un papagal. Funda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietena mea are 15 ani! Succes!

| GuessWho95 a răspuns:

Un tricou mov/roz/alb/negru/albastru sau ce culoare vrea ea, cu pantaloni scurti albi, sau blugi scurti thinking telefonul la buzunar si aia e. CUM DRACU SA TE DUCI LA INTALNIRE CU GEANTA CU SCLIPICI? o sa zica ala ca e piti straight face sau ca are 10 ani

Răspuns utilizator avertizat