| Trandafirii a întrebat:

Eu am casa in constructie si am deja acolo cativa catei, dar vreau sa-mi dati nista rase care sa apere, sa latre si sa muşte putin.

9 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Eu am o corcitura intre rotwailer si lup. Am invatat-o sa nu muste, dar e destul de agresiva initial si apara curtea si casa. Fara sa fie dusa la dresaj, e ascutatoare. happy

| Trandafirii explică:

Ce zici? Cati caini ai

| May5Maslover16Rusher2009 a răspuns:

Cane corso, boxer, pitbull, rotwailer. Am toate aceste rase si sunt caini agresivi.

| Trandafirii explică (pentru May5Maslover16Rusher2009):

Si eu am 8 cateidar ciobanesc corb cum e?

| May5Maslover16Rusher2009 a răspuns (pentru Trandafirii):

Ai mei sa te la oricine este strain. Mai am si un labrador combinat cu pitbull

| Trandafirii explică (pentru May5Maslover16Rusher2009):

Aaaa, dar tu cati caini ai? Eu 8

| May5Maslover16Rusher2009 a răspuns:

Scz. n-am mai intrat de mult. Am 14 ani