| Tufuu24 a întrebat:

Eu sunt boboaca si mi-e cam frica de astia mai mari... Am auzit ca toti vor sa vada boboacele in prima zi de liceu si e aiurea ca am auzit ca la inceput lumea nu e prea politicoasa cu boboacele. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Cam asa-i la inceput dar daca cu timpul trece

1 răspuns:
| Daiana_1431 a răspuns:

Nu numai cu boboacele, ci cu toti. O sa treaca la un momentdat. Trebuia sa te duci la intalnirile cu bobocii si nu se mai lua nimeni de tine. Eu iti spun daca ai fite si chestii din astea ar trebui sa le lasi acasa. Noi le perpelim pe fetitele alea happy Toti baietii vor sa vada boboacele in prima zi. Normal poate le iese si lor ceva laughing Daca nu le convine fac misto. Nu conteaza asta. Tu iti vezi de treaba ta si ii lasi in pace daca nu iti convine ceva.