| ralucaralu a întrebat:

Cum se comporta in prima zi de scoala cei din clasele mari cu cei de a9a? Sunt boboaca si as vrea sa stiu cum se poarta cei mari cu bobocii(in special cu boboacele).

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Uite-i si pe handicapatii aia de bobocii"
Mi-a picat fata cand am auzit asta.Am ramas cu un picior in prag si cu unul afara din cauza soculuilaughing

| doar.pt.voi. a răspuns:

Pai cum sa se comporte. oricum nu va bate.Depinde si de genul lor, ce fel de baieti sunt, se mai agata de una, alta...

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Cei mai mari se comporta destul de normal, poate sunt un pic cam curiosi dar nimic mai mult, sunt destul de sociabilihappy

| viorel96 a răspuns:

O sa inceapa sa le mozoleasca pe boboace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte fain crede-mawinking