| blizz_7113 a întrebat:

fac abdomene de mult timp, si fac greu pentru ca ma duc la sala si trebuie sa mananc pentru celelalte grupe. O solutie sa fac abdomen repede si sa nu slabesc la celelalte grupe?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

5 ore? laughing)

| blizz_7113 explică:

Deci eu fac sala de aproape 2 ani, Si nu vreau sa ma definesc vreau sa pun masa în continuare, vreau doar sa pun abdomen mai repede big grin

| blizz_7113 explică:

Eu fac sala de aproape 2 ani, si nu vreau sa ma definesc vreau sa pun masa în continuare, vreau doar sa fac abdomen repede big grin

| blizz_7113 explică:

Scuze ca am scris de 2 ori