| Andrutzikka a întrebat:

Ieri, tatal meu a fost intepat de o albina in frunte, iar azi de dimineata avea ochii umflati. S-a dus la doctor, si i-a confirmat ca a fost intepat de albina, si i-au dat medicamente. Medicamentele le-a luat, si acum isi pune comprese cu apa rece pe frunte. Problema este urmatoarea : are sub ochi niste umflaturi, chiar foarte mari. Ce si-ar putea pune sub ochi pentru a se dezumfla acele pungi? Multumesc anticipat. ?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Acum, nimic. Trebuia in momentul in care a fost intepat sa i se scoata acul si sa-i dea cineva cu sare si otet. Sa-si puna comprese cu apa.