| pursisimpluAlex a întrebat:

Salut am un caine de 1.5 ani acum 2 zile a fost muscat de o albina pe bot deasupra nasului asa ieri era umflat i-am pus o compresa cu apa rece azi dimineata ia trecut umflatura dar iau aparut 2 umflaturi mai mari ca niste alunite probabil unde a fost intepat si curge sange de acolo sau probabil a copt nu stiu ce sa zic ce e de facut? ati mai intalnit

1 răspuns:
| ChristineBieber a răspuns:

Nu am mai intalnit asa ceva dar iti sugerez sa il duci la un veterinar.