| alexiaboboc a întrebat:

TPU!
Imi place mult de un baiat si cred ca si lui de mine, adica ma invita in parc, vrea sa afle lucruri despre mine etc, dar lui i-a placut mult de o fata cu care a si fost impreuna pana nu de mult cand s-au despartit cred din cauza faptului ca fata nu il prea placea, dar el o placea mult ii facea cadouri etc si au fost si pentru ceva timp impreuna in fine intrebarea mea este: credeti ca el ma place si vrea sa fim impreuna sau vrea doar sa aiba o relatie? (deoarece fosta lui prietena la scurt timp dupa ce s-au despartit ea era impreuna cu altcineva)

1 răspuns:
| Hevnoraak a răspuns:

Poate tipul e timid nu e sigur, nu știe ce sentimente ai tu pentru el.