| Makanu a întrebat:

Buna TPU.Imi poate recomanda cineva o firma serioasa de recrutari pentru Portugalia? As fi recunoscator pentru un raspuns bun.Am cautat pe google da nu am gasit nimic concret

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cumpara o consola sau un animal de companie si vei fi mai fericit.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acolo se castiga la fel de rau ca in Romania mai bine stai acasa, pana trece criza sa pleci intro tara mai buna.

| Makanu explică (pentru mgtow):

Pana acum am lucrat in Germania dar mi se pare prea monotona viata acolo adica lucram si 12 ore pe zi si cand aveam timp liber nu prea aveai ce face de asta as vrea o tara de genul

| Makanu explică:

Am uitat sa spun ca am specializare in domeniul agriculturii

| Makanu explică:

Mai primesc ceva pareri?

| mgtow a răspuns (pentru Makanu):

Cumpara o consola sau un animal de companie si vei fi mai fericit.