| Irmmma a întrebat:

Imi tot apare jos pe ecran la pc "Low disk space in Lokal Disk C."Am sters o gramadaa de fisiere si tot imi apare nu stiu ce sa fac? MA enerveaza x(. PLs ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| JustMeBăi a răspuns:

Pai fa asa la mine a mers: click stanga C, click pe properties, dezbifeaza "allow indexing service.", bifeaza"compress drive to save disk save", iar dupa click "Apply" si gatatongue poti sa-ti cumperi hdd extern de 100 gb sau 1, 5 tb dar costa prea mult ~1000 lei. cel mai scump ~2000 lei (am vazut intr-o revista). sau poti sa dezinstalezi programe(multe) din C sau Control Panel.succestongue

| Queen_1031 a răspuns:

Fisierele pe care le-ai sters de pe C, le-ai sters si din Recycle Bin?